top of page

ALMERA JEWELERS

  • Facebook - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

GENEL BİLGİLER / INFO

Çapa 1

Yönetim Kurulu Başkanı /Chairman of Board :

Taner Kasar
Şirket Sahibi / Company Owner :

Taner Kasar

General Manager :

Volkan Gürbüz
Number Of Employees :

18
Exporting Countries :

14
Number of Shops :

3

Kategori / Category

Eurotechnice, Fossuti, Omo, UTG,
Meisinger, Projet, 3D system,
Laser star, Vallorbe, Bertancello,
Fuma Tools.

ŞİRKET PROFİLİ / COMPANY PROFILE

2006 yılında kurulmuş olan firmamız; Sektörel geçmişi olan tecrübeli personelinin azmi ve sizlerin desteği ile bugün artık kuyumculuk piyasasının bir mihenk taşı haline gelmiştir.

Gerek makine gerekse sarf malzemeleri konusunda dünyanın en saygın üretici firmaları ile 3D Systems, LaserStar, Eurotecniche, Fossati, Vallorbe vb. yaptığımız distribütörlük ve yetkili satıcılık anlaşmaları ile sektöre yön veren kurumsal bir şirket olma yolunda önemli aşamalar kaydettik.

Kurumsallığın vermiş olduğu disiplin ve organizasyon anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını ivedilikle karşılamak, bunu yaparken ilk günden bu güne hiç değişmeyen tarzımızla dürüst ve güler yüzlü hizmet sunmak amacındayız.

Görüş ve önerilerinizi dikkate alarak, doğru zamanda doğru işler yaparak günden güne büyüyen almera ailesinin önemli bir parçası olan siz değerli müşterilerimize teşekkür ediyoruz.

Our company was founded in 2006; Today, with the support of your experienced staff with the sector history, you are now a touchstone of the jewelery market.Whether the machine is required, the world's most respected manufacturers of consumables and 3D Systems, LaserStar, Eurotecniche, Fossati, Vallorbe and so on. We have made important steps towards becoming a corporate company that guides the sector with our distributorship and authorized dealership contracts.We aim to meet the needs of your esteemed customers with the understanding of discipline and organization that organization has given and to provide honest and gull-faced service with our style which never changed on the first day.Considering your opinions and suggestions, we thank you esteemed customers, who are an important part of almera family growing up day by day doing the right things at the right time.

Çapa 4

İLETİŞİM / CONTACT

Nuruosmaniye Cad.
No: 35/37
Atasaray İş Hanı Daire: 9
Mollafenari Mh.
Cağaloğlu-Eminönü / İstanbul
Tel: +90 (212) 528 35 40
Fax:  +90 (212) 528 35 41
Web:  www.al-mera.com
Mail: info@al-mera.com
Branch:
Köyaltı mevkii
Kuyumcukent
Atölye Bloğu
Zemin Kat 11. Sk. No: 22
Bahçelievler / İstanbul
Tel: +90 (212) 603 05 47
Fax: +90 (212) 603 05 48

Merkez / Head Office

Çapa 2

VİDEOLAR / VIDEOS

ÜRÜNLER / PRODUCTS

Çapa 3

DİJİTAL KATALOG & DERGİ / DIGITAL CATALOGUES & MAGAZINES

YORUMLAR / COMMENTS

bottom of page