top of page

KAHRAMAN SILVER

  • Facebook - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

GENEL BİLGİLER / INFO

Çapa 1

Company Owner / Şirket Sahibi:

M.Halit Kahraman

General Manager / Genel Müdür :

Selçuk Ertan

Date of Establishment / Kuruluş Tarihi  :

1997
Employee / İşçi Sayısı :

17
Exported Countries / İhraç Edilen Ülkeler :

America, Italy, Spain, Hong Kong,
Germany

Faaliyet Alanı / Classification

Franchise veren, İhracatçı, Toptancı

Retailer, Wholesaler, Importer,
Producer, Exporter

Kategori / Category

Ring, Earing, Wristlet, Bracelet,
Chain, Collar, Necklace, Pendant,
Brooch, Triple Set

Carat / Ayar Grupları

Silver

ŞİRKET PROFİLİ / COMPANY PROFILE

1986'da kurulan KAHRAMAN GÜMÜŞ, uzun geçmişiyle gümüş takı sektörünün lider firmalarından olup en kaliteli ürünü en uygun fiyatla müşterisine sunmanın ayrıcalığını taşımaktadır. Firmamız müşterilerinin memnuniyetli ve istekleri doğrultusunda deneyimini, kalitesini kendine has tarzıyla belirlemeyi başarmış bir kuruluştur. Firmamız her zevke, yaşa ve bütçeye hitap eden taşsız, yarı değerli taşlı, el işi ve modern çeşitleriyle beraber,günden güne genişleyen koleksiyonlarını üretmektedir. Firmamız ürettiği her ürün ile müşterilerinin taleplerine tam olarak cevap verebilmek için stoklu çalışmaktadır. Müşteri siparişlerine anında cevap verebilmekte ve eksiksiz olarak ulaştılabilmektedir. Firmamız üretim ve ihracat ağırlıklı çalışmalarının yanı sıra, dünyanın gümüş sektöründe önde gelen ülkelerinin en saygın ve kaliteli firmalarının ürünleri ile de müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Firmamız müşteri için tasarım uygulamaları yaparak kişiye özgü ürünler tasarlamakta ve bu çalışmalarını titizlikle, kaliteyi göz önünde bulundurarak sürdürmektedir. Üretimini İstanbul'daki imalathanesinde, hedeflerini ve amacını gelecekteki taleplere yanıt verecek şekilde planlayan firmamız hassas ve hızlı üretim olanağına sahip olabilmek için gündemi izleyerek, en yeni teknolojiyi kullanarak müşterisine daha uygun fiyatlı ve kaliteli hizmeti vermeyi kendisine amaç edinmiştir. Kahraman Gümüş, gümüş takı sektöründe, 0,925 ayar kullanarak klasik, modern fantezi ve özgün el sanatını bir araya getirip tasarımlarını üretmekte ve yenilemektedir. Firmamızın 2 katı showroom olmak üzere 4 katlı 120 m2'lik mağazasında dürüst, samimi, disiplinli, güleryüzlü, ileriye dönük tecrübeli kadrosuyla toptan satışlar için müşterilerinin hizmetindedir. Bugüne kadar yurt içinde ve yurt dışında yapmış olduğumuz birbirinden zarif çalışmalar ise KAHRAMAN GÜMÜŞ'ün referansıdır. Web sitemizin temel amacı bizlere daha yakın olmanızı sağlamak, kolay ve görsel iletişim ile yenilikleri birlikte paylaşmaktır.

The privilege of the company is to offer the highest quality with the best price. Produce unique designs are always been the target of KAHRAMAN SILVER and take this success to customer satisfaction. Our expanding collections without stone, semi precious stones or handicaft and modern types are appeal to all tastes and ages of customers. 
To demands of our customers we are working and manufacturing our products with inventory. We are more export oriented, but also one of our services is to offer our customer more products from all over the world. Therefore we are working with companies respected and which are world's leading silver firms. Our professional design team works tailor-made for customers who wants unique designs. Our production workshop in Istanbul, have the goal and purpose to respond future demands and following rapid manufacturing capabilities, with using the latest technology to give our customers more affordable and quality service.
KAHRAMAN SILVER using 0.925 silver of setting classical, modern, fantasy and original designs also manufactures and bring innovating art designs. Our friendly, honest, expert staffs who are wholesale to prospective customers and working at our 120 m2 showroom. Our references are our beautiful and fine works in our country and abroad. The main purpose of our website is to be closer with you and share together more innovations and visual communication.

Çapa 4

İLETİŞİM / CONTACT

Molla fenari mah.Bileyciler Sk. No:19/19D Fatih / İstanbul
Tel:

+90 212 523 18 14
Fax:

+90 212 603 05 54
Web: www.kahramansilver.com.tr

Merkez / Head Office

ÜRÜNLER / PRODUCTS

Çapa 2

YORUMLAR / COMMENTS

bottom of page