top of page

LOOMIS

  • Facebook - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

GENEL BİLGİLER / INFO

Çapa 1

Chairman / Müdür:

Patrik Andersson

General Manager / Genel Müdür :

Sarp Tarhanacı

Sales Manager / Satış Müdürü:

Demir Bükülmez
Date of Establishment / Kuruluş Tarihi  :

1852
Employee / İşçi Sayısı :

24.000+ (Loomis),
970+ (Loomis Turkey)

ŞİRKET PROFİLİ / COMPANY PROFILE

Geçmişi 1852 yılına kadar uzanan ve Türkiye dahil 20 ülkede faaliyet gösteren Loomis, 1995 yılından itibaren sektörde hizmet veren Erk Armored Güvenlik Hizmetleri A.Ş.’nin hisselerini satın alarak resmi olarak 15 Temmuz 2011’de Türkiye pazarına girdi. Günlük nakit ve altın lojistiği yüksek seviyede olan ve ekonomik istikrarıyla sürekli büyüyen, hareketli ve rekabetçi Türkiye pazarına küresel bir güç olarak giren Loomis, Türkiye operasyonlarını pazarın ihtiyaçlarına göre her geçen gün daha ileriye taşıdı.

Bugün sektörünün en aktif şirketlerinden biri olarak kabul edilen Loomis Türkiye; Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Çorum, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Muğla, Samsun, Sivas, Tekirdağ, Trabzon ve Van’ın aralarında bulunduğu 33 şehirde faaliyet gösteriyor. Para ve değerli eşya taşıma, işleme (sayma + ayrıştırma + paketleme) ve kasalama hizmetleri, ATM ikmal ve bakım hizmetleri, değerli küçük paket taşıma hizmeti, uluslararası hizmetler ve mücevher fuarlarına yönelik gümrükleme, taşıma ve kasalama hizmetleri vermenin yanında alternatif hizmetler adı altında akıllı kasa çözümü ve elektronik kilit çözümü sunuyor.

285 zırhlı araç, 900`ün üzerinde profesyonel personel kadrosu ve 39 şubesi ile hizmet veren Loomis Türkiye, bugün itibariyle Türkiye’nin %90’ına hizmet veriyor. Kısa vadeli hedeflerinde çeşitli şehirlerde açacağı yeni şubelerle şube sayısını, zırhlı araç filosuna dahil edeceği yeni araçlarla araç sayısını artırarak tüm yurda hizmet verebilir duruma gelmeyi planlayan Loomis Türkiye, son derece hareketli ve büyük hacme sahip olan Türkiye nakit döngüsünün en önemli oyuncularından biri olarak faaliyetlerine devam ediyor. 

Loomis is the UK’s premier cash management specialist – and we’re here to help manage the public flow of cash.

We do this through the provision of cash management solutions to organisations that handle cash, whether they need to transport cash securely, eliminate opportunities for fraud or analyse and understand their cash flow in detail.

Sectors: business and retail, public and financial

Working with financial institutions, independent ATM deployers, major retailers, public sector bodies and a huge range of other businesses, we have a presence in 22 countries, operate 400 offices and employ more than 22,000 people – with annual sales of over £1.39 billion.

Loomis operates in: Argentina, Austria, Belgium, Brazil, Canada, Czech Republic, Denmark, Dubai, Finland, France, Germany, Hong Kong, Norway, Portugal, Slovenia, Slovakia, Spain, Sweden, Switzerland, Turkey, United Kingdom, and the United States

While our international presence provides the benefits of a global network of secure cash handling facilities with a substantial fleet of armoured vehicles and highly-trained staff; we also have a strong local presence in every community we serve.

(Quoted from the original page)

Çapa 4

İLETİŞİM / CONTACT

Merkez / Head Office

Yenibosna Merkez Mah. Ladin Sok. No: 4 Kuyumcukent 1.
Plaza Kat: 8, D: 838 34197
Bahçelievler İstanbul Turkey
Phone:

+90 212 603 03 70
Web:

www.loomis.com

Çapa 2

VİDEOLAR / VIDEOS

Çapa 3

YORUMLAR / COMMENTS

bottom of page