top of page

ÖZCAN SILVER

  • Facebook - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

GENEL BİLGİLER / INFO

Çapa 1

Company Owner / Şirket Sahibi :

Mustafa Özcan

General Manager / Genel Müdür :

Sinan Araç

Marketing Manager / Pazarlama Müdürü :

İsmayil Güzeller

Date of Establishment / Kuruluş Tarihi  :

1979
Employee / İşçi Sayısı :

155

Faaliyet Alanı / Classification

Franchise veren, İhracatçı, Toptancı, Üretici

Retailer, Wholesaler, Importer,Producer, Exporter

Kategori / Category

Wedding Ring, Ring, Earing,
Wristlet, Bracelet, Necklace,
Pendant, Wrist pin, Brooch,
Triple Set

Yüzük, Kolye,Bileklik, Bilezik, Kolye,  Broş, Üçlü Set

Carat / Ayar Grupları

ŞİRKET PROFİLİ / COMPANY PROFILE

Silver 925

“İş ortaklarımızla birlikte zirvede kalmak” Özcan Gümüş yönetimini ve çalışanlarını bir araya getiren, kendimizi adadığımız en temel amacımızdır.

İş ortaklarımız, tüketicilerimiz, takımlarımız, çalışanlarımız, ve aynı zamanda bünyesinde iş yaptığımız toplum ve topluluklar için, daima olumlu biçimde akılda kalıcı değerler elde etmek istiyoruz. Özcan Gümüş'ün çalışanları tutkulu, gururlu ve hevesli çalışmalarıyla bunu gerçekleştirmekte kalmayacak bunun da bir tık ötesine gideceklerdir.

Kurumsal kültürümüz ve amacımız, vizyonumuz, misyonumuz ve değerlerimiz çeşitliliklerden oluşan iş gücümüzü birleştirir ve net bir kültürel çerçeve oluşturup, yol göstermektedir. Dünya çapında bağlayıcılığı olan davranış kuralları/ kurallarımız kendi içimizde bir dizi tüzük ile belirtilmiştir. Bu tüzük bünyesinde iş yaptığımız tüm iş alanlarında ve kültürlerde çalışanlarımızı, davranış ve eylemlerinde yönlendirir, şirket kültürüne uygun davranması gerektiği konusunda yaptırımda bulunur.

“Keeping position on the top with our business partners” is the main purpose that we submitted and brings Özcan Gümüş administration and employees together.

We want to gather always positive persistent values for our business partners, consumers, employees and in the same time for society and community that we work within. Özcan Gümüş’s employees will not just actualize this with their passionate, proud and willing works, also one move ahead of this.

Our corporate culture and aim combine our workforce that comprised of vision, mission, values and varieties and guide us while creating a clear cultural frame. Worldwide binding rules of conduct/our rules indicated a series of codes in ourselves. This code conducts our employees’ behaviors and acts in all line of business and cultures that we done, apply sanctions about how they act upon corporate culture.  

Çapa 4

İLETİŞİM / CONTACT

Kürkçüler Pazarı Sok. No 6
Tavukpazarı-Çemberlitaş/İstanbul
Tel:

+90 212 50149 99
+90 212 52256 04
Web: www.ozcangumus.com.tr

Merkez / Head Office

ÜRÜNLER / PRODUCTS

Çapa 2

YORUMLAR / COMMENTS

bottom of page