top of page

PİRAMİT

  • Facebook - Grey Circle
  • YouTube - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

GENEL BİLGİLER / INFO

Çapa 1

Chairman / Müdür:

Mustafa Arıkan

General Manager / Genel Müdür :

Mehmet Arıkan
Date of Establishment / Kuruluş Tarihi  :

1980
Employee / İşçi Sayısı :

30

Online Catalogue :

www.piramitalyans.com

Faaliyet Alanı / Classification

Franchise veren, İhracatçı, Toptancı

Manucfacturer, exporter,
wholesaler, retailer

Kategori / Category

Wedding ring, brilland, diamond
wedding ring,wristband,
bracelet, sets, earring

Carat / Ayar Grupları

8K, 14K, 21K, 22K, 925K
Silver, platin

ŞİRKET PROFİLİ / COMPANY PROFILE

1977 yılında Kapalıçarşı Varakçı Han'da Naim Yüklen adıyla kurulan firma bugün, Piramit Teknik Malzeme Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi olarak hizmet vermektedir. Teknolojideki son gelişmeleri sektördeki üreticilerinin ayağına getirerek dünya ile aynı anda hareket edebilmek adına sektöre katkıda bulunmaktadır.

Öncelikleri arasında müşteri memnuniyetini sağlamak, ihtiyaç duyulan bilgi ve birikimleri aktarmak ve tüm müşterilerini iş ortağı olarak görmek yer almaktadır. Distribütörlüğünü yapmış olduğu firmaların dünyanın en seçkin ve branşlarında en iyi olan firmalar olmasına büyük özen ve titizlik göstermektedir.

İstanbul Kapalıçarşı'da 2, Kuyumcukent'te 1 olmak üzere toplam 3 satış mağazası bulunmaktadır. Ayrıca teknik servis, tasarım, CNC uygulama, modelleme ve eğitim veren birimleri de sektöre hizmet vermek adına bünyesinde bulundurmaktadır.

Founded in 1977, the Grand Bazaar Varakç Handa Naim Loaded name companies today, Pyramid serves as Technical Materials Industry and Trade Joint Stock Company. bringing the feet of producers in the latest developments in the technology sector to be able to move simultaneously with the world contributes to the sector.

ensure customer satisfaction among the priorities, needs and knowledge transfer takes place needed information and to see all of its customers as business partners. distributor of the companies that have made the show great care and diligence to be the best company in the world's most exclusive and branches.

Istanbul's Grand Bazaar 2, Kuyumcukent has a total of 3 outlets including 1. In addition, technical services, design, CNC applications, modeling and education units are also incorporates the name of serving the industry.

Çapa 4

İLETİŞİM / CONTACT

Merkez / Head Office

Aynacılar Cd.
No:14 34440
Kapalıçarşı
Eminönü / İstanbul
T:

+90 (212) 511 35 82
+90 (212) 512 35 81
F:

+90 (212) 526 39 96
W: www.piramitalyans.com

ÜRÜNLER / PRODUCTS

Çapa 2

YORUMLAR / COMMENTS

bottom of page