top of page

ÇAĞLA ŞIKEL VE EMA’DAN IŞILTILI İŞBİRLİĞİTakı tutkunu Çağla Şıkel, hayalini Ema Jewellery ile gerçeğe dönüştürdü. Ünlü model, markayla yaptığı işbirliği kapsamında bir takı koleksiyonu tasarladı. “Çağla X Ema” koleksiyonu, The St. Regis İstanbul’da düzenlenen görkemli bir davetle tanıtıldı. Gece ünlü yıldızları bir araya getirdi.


Takı tutkusuyla bilinen başarılı manken ve sunucu Çağla Şıkel, kariyer yolculuğunda bir hayalini daha gerçeğe dönüştürdü. Ema Jewellery ile işbirliği yapan Şıkel, göz alıcı bir takı koleksiyonu hazırladı. “Çağla X Ema” koleksiyonunun lansmanı, 1 Ekim Cuma akşamı The St. Regis İstanbul’da yapıldı. Ema Jewellery’nin sahipleri Erol Durmuş ve Eren Sürme ile Gülay Şele’nin ev sahipliğinde gerçekleşen görkemli geceye kalabalık bir davetli topluluğu katıldı. Davetliler arasında Azra Akın, Nefise Karatay, Müge Boz, Esra Eron, Ayşe Kucuroğlu, Ela Yörüklü ve Hakan Akkaya da vardı.


HAYALİM EMA JEWELLERY İLE GERÇEĞE DÖNÜŞTÜ

Gecede kendi tasarladığı takılarla kameraların karşısına geçen Çağla Şıkel, bu ışıltılı işbirliğinin perde arkasını anlattı: “Takılarla aşk dolu bir ilişkim var. Ne taksam yetmiyor, ne kadar takarsam o kadar kendimi iyi hissediyorum. Ema’dan böyle bir teklif gelince de çok uzun zamandır beklediğim bir hayalim gerçeğe dönüştü. Çok uzun zamandır bir iş için bu kadar heyecanlandığımı hatırlamıyorum. Ben hayalimdeki tasarımları anlattım ve ortak bir hikaye yarattık. Ema ile Çağla güçlerini birleştirdi diyebiliriz. Sonuçta çok özel tasarımlar ortaya çıktı. İyi ki Ema Jewellery ile yollarımız kesişmiş. Bu ailenin bir parçası olduğum için çok mutluyum. Bundan sonra çok daha güzel işler yapacağımıza eminim.”


ENERJİMİN 3 SIRRI: İŞİM, ÇOCUKLARIM VE KİŞİSEL GELİŞİM

Her gün canlı yayınlanan bir sabah programı sunan Çağla Şıkel, yoğun temposuna rağmen korumayı başardığı enerjisinin sırrını da açıkladı: “Enerji aldığım, beni şarj eden çok fazla şey var. Bunlardan biri; işim. İkincisi; çocuklarım. Üçüncüsü; spor ve kişisel gelişimle çok fazla ilgileniyor olmam. Her sabah canlı yayın yapmak keyifli ama aynı zamanda çok zor ve stresli bir iş. Yine de hiçbir zaman tükendim demedim. Mental anlamda kendimi her zaman destekliyorum.”


NEFİSE KARATAY: YILLAR HIZLI GEÇİYOR

Gecenin davetlileri arasında bulunan Nefise Karatay, Çağla Şıkel’in tasarladığı koleksiyonu çok beğendiğini söyledi: “Takılar çok güzel, hepsini çok beğendim. Ema’yı zaten beğeniyordum, güzel bir işbirliği olmuş.” Karatay, sorular üzerine kızı Maya ile ilişkisini de anlattı: “Kızımla müthiş bir ilişkimiz var. Bu sene ilkokul 1’e başladı. Yıllar nasıl hızlı geçiyor, inanamıyorum. Okulunu seviyor. Her gün ben götürüp getiriyorum. Çocukla birlikte hayatı yeniden yaşıyor, yeniden öğreniyoruz. Müthiş bir deneyim. Ben disiplinli bir anneyim, evimizde her şeyin bir saati var. Maya da Başak burcu ve kurallara uyan bir çocuk. İşimi kolaylaştırıyor. ‘Büyüyünce diş doktoru olacağım’ diyor. Bizim için önemli olan onun mutluluğu. Sevdiği işi yapsın, yeter.”


AZRA AKIN: ÇAĞLA İLHAM KAYNAĞI

Davete Azra Akın da katıldı. Takı koleksiyonunu beğendiğini dile getiren ünlü manken, Çağla Şıkel’e övgüler yağdırdı: “Çağla’yı çok beğenerek takip ediyorum. Hepimiz için bir ilham kaynağı, çünkü çok çalışkan ve her projesini çok severek yapıyor.” Muhabirlerle ayaküstü sohbet eden Akın, oğlu Demir’den de bahsetti: “Kasım ayında 3 yaşına girecek. Evde onun için bir ‘mevsim masası’ hazırladım. Mevsimlere göre kumaşlar serdim, keçeden ve ahşaptan hayvan oyuncakları koydum. Bazılarını el emeğiyle hazırladım, bazılarını da satın aldım. Çocuk bu sayede hem doğayla bağ kurma şansı buluyor hem de mevsimleri öğreniyor.”

Comentários


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page