top of page

Winston Candy

Olağanüstü mücevherlerin şeker renkli dünyasını keşfeden Harry Winston, türünün tek örneği kokteyl yüzüklerinden oluşan tatlı bir seri sunuyor.


Winston Candy adını taşıyan koleksiyon, pırlanta ve canlı mücevherlerin tamamlayıcı tonlardaki kombinasyonuyla eşleştirilmiş süslü renkli merkez taşlara yeni parçalar ekliyor.


Winston tasarımlarına tatlı bir bakış açısı getiren her bir Winston Candy yüzük, renkli taş kombinasyonları ile saf bir neşe duygusu uyandırıyor.

Winston Şeker Taşları

Doğal güzellikleri için seçilen bu muhteşem taşlar, kendi ailelerindeki diğer taşlardan daha üstün bir konumu sergilerken Harry Winston ile eşanlamlı olağanüstü nitelikleri yansıtıyor.


En iyi mandalina lallerinden nadir turmalinlere, pastel safirlere ve canlı spinellere kadar, bu türünün tek örneği sunum, en karşı konulmaz bileşenleri içeriyor ve renk, kalite ve ölçek açısından rakipsiz olan canlı mücevherleri kutluyor.

Winston Şekerleme Dükkanı

Winston "Elmasların Kralı" olarak bilinse de, mücevherlere olan takıntısı renksiz güzelliklerin ötesine geçiyor ve en değerli tasarımlarından bazıları için sık sık parlak renkli şekerlere benzeyen taşlar arıyor.

Tasarımın Arkasındaki Hikaye

Koleksiyonun ilham kaynağı, 1950'li ve 60'lı yıllara ait, beklenmedik tonlarda parlak renkli kokteyl yüzüklerinin yer aldığı bir dizi arşiv eskiziyle başladı.


O dönemin mücevher estetiği ihtişam ve görkemle ilgiliydi ve Harry Winston için bu, fantezi şekilli taşların yuvarlak pırlantalarla eşleştirilmesi ve ilgi çekici renk kombinasyonlarının kullanılması gibi imza teknikler kullanarak en olağanüstü mücevherleri yaratmak anlamına geliyordu.

Bu inanılmaz görüntülerin potansiyelini fark eden Winston tasarımcıları, geçmiş bir dönemin sofistikeliğini hatırlatan modern yorumlar yaratmaya çalıştılar.


Comments


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page