top of page

Çilek Konsept Marka Yüzü, Hülya Avşar

Kısa süre önce marka yüzü olarak Hülya Avşar ile işbirliğine giden Çilek Konsept’in Yönetim Kurulu Başkanı Enes Çilek’ten hız kazanan reklam çalışmaları ve fuar performansına ilişkin değerlendirmelerini aldık.Her geçen gün farklı lokasyonlarda açtığı mağazalarıyla marka ismini büyüten Çilek Konsept, Hülya Avşar gibi tüm Türkiye’nin tanıdığı bir isimle marka değerini taçlandırıyor. Fuarda gerçekleştirdiğimiz röportajda konuyla ilgili bilgi veren Enes Çilek reklam çalışmalarıyla ilgili şöyle konuştu:

“Bu yıl Hülya Avşar’la güzel bir ortaklık yapma şansı yakaladık. Güzel bir reklam filmi çektik. Hem reklam yüzü hem de reklam filmi anlaşmamız var. Önümüzdeki aylarda bu reklam filmiyle izleyici karşısına çıkacak. Çilek firmasının bir ivmesi, bir ilerleyişi var. Buna imalat ve toptan pazarlamanın yanında mağazacılığı katmıştık. 2 yıl içerisinde 20 mağazaya ulaştık. Tabii ki mağazacılıkta sayıyı artırma hedeflerimiz var. Türkiye’nin en güzel kadınıyla, en profesyonel kadınlarından bir tanesiyle çok güzel reklam anlaşması yaptık. Hülya Hanım adına yeni koleksiyon çıkaracağız. Bir kısmı çıktı devamı için çalışmalar var. Başta mağazalarımız devamında satış noktalarımız Hülya Avşar koleksiyonunu vitrinlerinde sergileyecek. Reklam filmiyle de bunu destekleyeceğiz, markamızı daha da büyütmeye devam edeceğiz.”"FRANCHISE SİSTEMİNE GEÇMEYİ DÜŞÜNÜYORUZ"


“Başta perakende sürecini kendimiz oturtmak istedik. 20 mağaza hedefimiz vardı, ilk 20 mağazayı türkiyenin saygın AVM’lerinde kendimiz açtık. Her yerde tabelamız olsun diye bir çabaya girmedik, istediğimiz lokasyonlarda, iyi yerlerde tabelamız olsun istedik ve diğer markalardan farklı bir mantıkla ilerledik. Güzel reklam filmiyle, güzel bir marka yüzüyle franchise sistemine geçmeyi düşünüyoruz. Bunun yanında kendimiz de mağazalaşacağız. Mağaza sayımızın seneye iki katına çıkarmayı hedefliyoruz. Çilek konsept mağazalarının perakendede diğer seçkin firmaların yanında yer bulup iş yapabiliyor olduğunu görmek önceliğimizdir. İki yıl içinde test edip gördükten sonra hızlı şekilde franchise olarak ilerleyeceğiz. Bunun yanı sıra çalıştığımız firmalarda da satış noktası olarak ilerliyoruz. Çilek firması pazarlama alanına satış noktalarıyla da devam edecek. Altını çizerek belirtmek istiyorum bölgesinde önemli olan firmalarla devam edeceğiz. Kısa sürede hedefimizdeki büyümeye ulaşacağımızı düşünüyorum.”


Commentaires


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN