top of page

ROBERTO BRAVO, DEMRELİ NOEL BABA’YI “SANTA CLAUS KOLEKSİYONU” İLE YAŞATACAK


Uluslararası Noel Baba Barış Konseyi işbirliği ile çocukların Noel Baba’sı, denizcilerin koruyucu azizi Aziz Nikolas’ı, barış ve sevgi ile hatırlatmak amacıyla Santa Claus özel koleksiyonunu hayata geçiren Roberto Bravo, dünya çapında Noel Baba olarak tanınan Demreli Aziz Nikolas’ın anısına hazırlanan Roberto Bravo’nun Santa Claus özel koleksiyonunu, dünyanın 35 ülkesinde satışa sunacak.

İlham veren tasarımlarla pırlanta, değerli taş, altın ve gümüş mücevherler tasarlayan ünlü mücevher markası Roberto Bravo, özel ve fark yaratan koleksiyonlarına kültürel ve tarihi bir dokunuş yapan Santa Claus koleksiyonunu da ekleyerek adından çokça söz ettirecek bir adım attı. Noel Baba olarak bilinen Demreli Aziz Nikolas’ın denizcilerin koruyucu azizi oluşunu gösteren “Çapalı Haç”ın ilham verdiği Santa Claus özel koleksiyonu; altın, gümüş ve pırlantalı birbirinden özel parçalardan oluşuyor.

Türkiye’nin tanıtımına Roberto Bravo katkısı

Roberto Bravo Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kamar, Uluslararası Noel Baba Barış Konseyi ortaklığında hayata geçirdikleri Santa Claus Koleksiyonu’nun dünyanın 35 ülkesinde satışının yapılacağını ve koleksiyon sayesinde Türkiye’nin tanıtımına da katkı sağlanacağını söyledi.

1.6 milyar dolarlık marka değeri ile dünyanın en pahalı markası olan Noel Baba’nın kendi koleksiyonlarında da hayat bulmasından gurur duyduklarına dikkat çeken Mustafa Kamar şöyle devam etti:

“Roberto Bravo olarak çok özel koleksiyonlara imza atıyoruz. Bu koleksiyonlarımızla dünyanın 35 ülkesindeki mücevher severlerle buluşuyoruz. En yeni koleksiyonumuz olan Santa Claus Koleksiyonu ile de iddialıyız. Roberto Bravo olarak, 2003 yılında “Barış Seyrinde Denizcilik” temasıyla Santa Claus adına yapılan etkinliklerin anısına altın, gümüş ve pırlantalı olarak hazırladığımız Santa Claus Özel Koleksiyonu’nun satışından elde edeceğimiz gelirin bir bölümünü Santa Claus Barış Konseyi’ne aktaracağız. Sürdürülebilir bir dünya barışı için küçük de olsa bir katkı sağlamış olacağız.”

Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN