top of page

SESA’NIN KENDİ EVİNDEKİ YENİ KOZU “FULL SET”


Son dönemde birbirinden özel, çarpıcı ve yenilikçi tasarımlarıyla İstanbul Jewelry Show’un en renkli stantlarından birini oluşturan SESA Gold; full set takı üretimi yaparak yeni bir ürün grubu ile İstanbul Jewelry Show’da ilgi toplamayı hedefliyor. SESA’nın fuar standında en yeni modelleri boy gösterecek…

Yeni tasarımlarını uzun süreler bekletmekten ziyade, her ay düzenli bir şekilde müşterilerine sunan SESA Gold; İJS’defusion tekniği ile hazırladığı fantezi yüzükleri, full set özel takıları ve yeni tektaş yüzükleriyle müşterilerinin karşısında olacak. Son yıllarda özgün tasarımlara imza atan, Dünya modasını yakından takip ederek ürettiği takılara yansıtan, Arap ve Türk kültürünün sentezini yakalayan SESA; ağırlıklı olarak ürettiği yüzük ve bileziklere ek olarak full set takılar hazırladı. SESA Gold Yönetim Kurulu Başkanı Selim Sarışın; yepyeni yüzükler ve yeni fusion tekniği ile yapılmış full set takı grubunda birçok modeli fuarda sergileyeceklerini, ayrıca uzun bir aranın ardından tektaş markaları Estrella’nın yeni tasarımlarını, sektör mensuplarına sunacaklarını söyledi.

İJS Ekim fuarında daha sade, daha az taş üzerinde barındıran, ihracat tarzı olarak nitelendirilen bir çizgi eşliğinde müşterilerinin karşısına çıkacaklarını belirten Selim Sarışın; “Markamız, son yıllarda özgün tasarımlara imza atarak Türk tasarımcısının tüm yeteneklerini özgürce sergilemesine fırsat tanımıştır. Bugün itibariyle her fuar öncesinde kuyum camiamızın bizden yeni modellerle ilgili önemli beklentiler içinde olması, bizi ekstra motive etmektedir” diye konuştu.

Fuar kapsamında davet ettikleri birçok yabancı müşterilerinin İJS’ye geleceklerini kendilerine söylediklerini dile getiren Sarışın; İJS Ekim fuarının ihracat açısından verimli sonuçlar doğuracağına inandığını, fuarlarda markaların sıcak satış telaşından ziyade daha çok marka ve koleksiyon tanıtımlarına konsantre olmalarının çok daha önemli olduğunun altını çizdi.

Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page