top of page

DÜNYANIN GÖZÜ HONG KONG’TA


Uluslararası Fuar takviminin en önemli organizasyonlarından ‘Hong Kong Jewellery and Gem Fair’ bu yıl 34. kez dünya mücevher sektörünü bir araya getirmeye hazırlanıyor. Türkiye’den de çok sayıda firmanın katılım göstereceği fuar 15-19 Eylül tarihlerinde Hong Kong Convention & Exhibition Centre’da gerçekleştirilecek.

Türkiye’den çok sayıda katılımcı firmanın her yıl düzenli olarak katıldığı Hong Kong Fuar’ında geçtiğimiz yıl 42 olan Türk katılımcı firma sayısı bu yıl 45’e yükseldi.

15-19 Eylül tarihlerinde Hong Kong Convention & Exhibition Center'da Hall 3G'da toplam 519 m2 alan ayrılan Türkiye Pavyonunda 45 firmamız ürünlerini sergileyecekler.

Uluslarası fuarların son derece önemli olduğunu belirten Mücevher İhracatçıları Birliği Başkanı Ayhan Güner fuar hazırlıkları ile ilgili şunları söyledi:

“Eylül Hong Kong Fuarı'nda Türk mücevher sektörünün etkin şekilde tanıtımını sağlamak adına JEWELLERY = TURKEY konsepti çerçevesinde çalışılmış olup fuarın resmi kitapçığı “Visitor Guide” içerisine ve fuarın çeşitli yerlerine dağılmış ışıklı panolarda reklamlar verildi. Ayrıca katılımcı firmalarımız için yaptırılan firma kataloğunun fuar alanında dağıtılması ve bu sayede satınalmacılarda firmalarımız ve Türk mücevheri ile ilgili farkındalık sağlamayı hedefliyoruz. Fuarın ülkemiz ihracatı adına başarılı geçmesini diliyorum.”dedi.


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page