top of page

3 YIL’DA 1000’İN ÜZERİNDE KUYUMCUNUN TERCİHİ, ALYANSHANE OLDU


Ülkemizin lider alyans üreticilerinden biri olan Mert Alyans tarafından 3 yıl önce oluşturulan ve kısa sürede kuyumcuların büyük ilgisiyle karşılanan ‘Alyanshane’ geleceğe emin adımlarla ilerliyor. Ülke genelinde 1000’in üzerinde kuyumcuda kendine yer edinen ‘Alyanshane’ ürünlerinin ömür boyu arkasında duran Mert Alyans; satış sonrası müşteri memnuniyetinde üst düzey yaklaşım sergiliyor.

Mert Alyans’ın birçok koleksiyonunu birlikte sergilediği “Alyanshane” markası, 3 yılı geride bırakarak ülkemiz kuyumcuları tarafından kısa sürede büyük ilgi gördü. Ülke genelinde 1000’in üstünde kuyumcuda displayleri ve çeşitli görselleriyle vitrinlerin başköşesinde kendine yer bulan “Alyanshane”; geniş ürün çeşitliliği, satış sonrası hızlı servis ve etkin sorun çözücü yaklaşımıyla el üstünde tutuluyor. Mert Alyans Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Saraç; “Alyanshane” markalarının kısa sürede bu kadar hızlı büyümesinin en önemli sebebinin kaliteli servis hizmeti olduğunu, yüksek kaliteli özgün tasarımları bünyesinde barındıran markalarının, hedeflerinin önünde bir ilerleme kaydettiğini söyledi.

“Alyanshane” ile çalışan kuyumcuların özel bir ölçü sistemi kullanarak, müşterilerinin siparişlerinde sıfır ölçü hatası yakaladıklarını belirten Hakan Saraç; “Daha önce farklı ölçüler ile yapılan parmak ölçü alımlarında yaklaşık %10 hata oluyordu. Biz kendi markamızda özel bir ölçü sistemi geliştirerek bu hata payını sıfırlamış olduk. Bugün ülkemizin hangi noktasından ‘Alyanshane’ markalı bir alyans alınırsa, biz Mert Alyans olarak ürünümüzün ömür boyu arkasında durur ve yaşanacak herhangi bir soruna hemen çözüm geliştiririz” diye konuştu.

Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page