top of page

‘RAMAN GOLD’ SONBAHAR RENKLERİNİ VİTRİNLERİNE TAŞIDI


Birbirinden renkli taşları, titiz kuyum işçiliği ile sektörümüzde çok özel bir yere sahip olan Raman Gold, yaklaşan Sonbahar mevsimini özel renkleriyle karşılıyor. Rose, kahverengi ve kırmızı pastel renk tonlarıyla Raman Gold'un setleri, bu sonbaharda kuyumcu vitrinlerinde yer almaya hazırlanıyor.

Ülkemizde renkli taşlı takımlar dendiğinde ilk akla gelen markalardan biri olan Raman Gold, Eylül ayına özel yeni tasarımlarını vitrinlerine taşıdı. Raman Gold tasarımcıları, yaklaşan Sonbahar mevsimine uygun olarak kahverengi pastel renklere yeni modellerde daha fazla yer ayırdı. Smoke topaz, rubi zircon kullanılan yeni tasarımlar, son dönemin popüler altın rengi olan rose üzerinde hayat buldu.

Raman Gold Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Arslan, markalarının yeni tasarımları her ay düzenli olarak müşterilerine sunduğunu, renkli taşlı takılar alanında trendleri takip eden değil oluşturan bir kimliğe sahip olduklarını ifade etti. Son dönemde rose altının yoğun talep gördüğünü belirten Arslan, rose altın ile pastel koyu renkli taşların daha fazla uyum sağladığını sözlerine ekledi.

Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page