top of page

ALTINBAŞ, BAYİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ


Mücevherat sektörünün lider markası Altınbaş’ın geleneksel bayi toplantısı yoğun bir katılımla 6 Şubat’ta İstanbul’da gerçekleştirildi.

Bayileriyle yakın işbirliği kurarak verimli çalışmalara imza atan Altınbaş, İstanbul’da 6 Şubat tarihinde düzenlediği toplantıda iş ortaklarını ağırladı.

 

Altınbaş Yönetim Kurulu Başkanı İmam Altınbaş’ın ev sahipliğinde gerçekleşen toplantı, Nuruosmaniye’de bulunan Nar Lokantası’nda yapıldı. Toplantıda, yılbaşı değerlendirmesinin ardından Sevgililer Günü kampanyası ve 2017 reklam planlamalarının detayları konuşuldu.

 

Altınbaş Yönetim Kurulu Başkanı İmam Altınbaş’ın ev sahipliğinde gerçekleşen toplantı, Nuruosmaniye’de bulunan Nar Lokantası’nda yapıldı. Toplantıda, yılbaşı değerlendirmesinin ardından Sevgililer Günü kampanyası ve 2017 reklam planlamalarının detayları konuşuldu. Mücevherat Grup Başkanı Atilla Keskin ve Altınbaş İdari İşler ve Satın Alma Grup Başkanı Hamit Yurt’un konuşmasının ardından Altınbaş Yönetim Kurulu Başkanı İmam Altınbaş yaptığı konuşmada, mağaza çalışanlarının müşteri ile ilişkilerinden doğan deneyimlerini iş arkadaşları ile paylaşmasının önemine değinerek, mağazaların hayata geçirdiği verimli uygulamaların örnek olabileceğini ve bilginin paylaştıkça çoğaldığını belirtti. İmam Altınbaş, mağazaların, Altınbaş’ın görünen yüzü olduğunu vurgulayarak, buralarda çalışan personelin eğitiminin önemine dikkat çekti.

Toplantıya katılan bayiler de, sektördeki son gelişmeler ve trendler hakkında görüş alışverişinde bulundular.

Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN