top of page

Brilliant Earth ve Logan Hollowell, 'Secret Garden' Koleksiyonuyla Etik Değerleri Birleştiriyor

San Francisco merkezli mücevher şirketi Brilliant Earth, çiçeklerden ilham alan yeni bir kapsül koleksiyonu için Logan Hollowell ile iş birliği yaparak, doğanın zarif güzelliklerini mücevherat dünyasına taşıyor.

Çiçeklerden ilham alan ‘Secret Garden’ koleksiyonunda yer alan bütün parçalar, laboratuvarda yetiştirilen değerli taşlardan oluşuyor.


Küpeler, kolyeler, bilezikler ve yüzüklerden oluşan 12 parçalık koleksiyon, çiçek, kelebek ve diken motiflerine yerleştirilmiş elmas, pembe safir ve zümrüt de dahil olmak üzere laboratuvarda yetiştirilen değerli taşları içeriyor.


Bir gülün narin gücünden ve esnekliğinden ilham alan koleksiyon, zarafet ve dayanıklılığın mükemmel dengesini vurguluyor.


14 ayar ve 18 ayar geri dönüştürülmüş altın, etik olarak tedarik edilmiş değerli taşlar ve dünyanın dört bir yanından gelen elmasları kullanılarak el yapımı mücevherler üreten Logan Hollowell, sürdürülebilirliğe ve etik kaynaklı değerli taşların kullanımına odaklanarak endüstri standardını belirleyen bir marka statüsüne sahip oluyor.


"Koleksiyonda yer alan etik bir şekilde tedarik edilen laboratuvar elmaslar, değerli taşlar ve geri dönüştürülmüş değerli metaller; doğanın harikasını ve gezegene olan ortak saygımızı vurguluyor. Her iki marka da kendini kaliteye, etik kaynak bulmaya ve güzel parçalar yaratmaya adamıştır.”

- Brilliant Earth Ticaret ve Perakende Başkan Yardımcısı Kathryn Money -


Brilliant Earth, düğün sektörüne hitap eden ürünleriyle tanınsa da, perakendeci son çeyreklerde trend odaklı koleksiyonlar sunarak olumlu tepkileri toplamayı başarıyor.Comments


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page