top of page

CHOPARDNO TIME TO DIE FİLMİNİN RESMİ SPONSORU OLDUNo time To Die filminde Paloma karakterini canlandıran Ana de Armas, 25. James Bond filminde Chopard’ın Green Carpet Koleksiyonundan üç Haute Joaillerie modeli giyiyor. İnsana ve doğaya saygıyla üretilmiş bu eserler, sinemalarda gösterime girecek “Ölmek İçin Zaman Yok”ta izleyicilerle buluşacak.

CHOPARD SİNEMAYI SEVİYOR Eş Başkanı ve Sanat Yönetmeni Caroline Scheufele’nin himayesi altında, Chopard düzenli olarak sinemaya verdiği önemi vurguluyor. Chopard, en son James Bond filmi “No time To Die” ın Resmi Ortağı olmaktan gurur duyuyor.

“NO TİME TO DIE “ MÜCEVHERLERİ 25. James Bond filminde Ana de Armas tarafından calandırılan Paloma, toplam 43 karatlık armut biçimli elmaslardan oluşan bir kolye seti takıyor. 82 karatlık armut biçimli ve pırlanta kesim pırlantalardan oluşan bir bileklik de bileğini süslüyor. Son olarak, 14 karat armut biçimli pırlantalarla süslenmiş küpeler, görünümünü zenginleştiriyor.

GREEN CARPET KOLEKSİYONU “ No time To Die”da, Ana de Armas, Chopard Green Carpet Koleksiyonu’ndan üç kreasyon takıyor; bu koleksiyon, Sorumlu Mücevherat Konseyi tarafından onaylanan tedarikçilerden etik Fairmined sertifikalı altın ve elmaslarla tamamen sürdürülebilir koşullarda çıkarılmış materyallerden üretilmiş ilk koleksiyon. 2013’ten beri La Maison Chopard’ın Sürdürülebilir Lüks Yolculuğu projesine kendini adamış olan Eş Başkan ve Sanat Yönetmeni Caroline Scheufele, estetik olduğu kadar etik bir aura yayan bu değerli kreasyonları sergilemeye hevesliydi.

Comentarios


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN