top of page

DE BEERS, GEMIST'E YATIRIMI ARTIRDIABD merkezli mücevher markası ve dijital platform Gemist, başlangıç ​​finansman turunun Entrada Girişimleri ve ortak yatırımcı De Beers Group Girişimleri fonu tarafından yönetildiğini söyledi. 3 milyon dolarlık yatırım, Gemist'in dijital alanda deneyimsel bir mücevher platformu olarak büyümesini artırmaya devam etmesine olanak sağlayacak.


Yatırımın bir parçası olarak Entrada Girişimleri Yönetici Ortağı Julie Henley McNamara, De Beers Group Tüketici ve Markalardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Stephen Lussier ile birlikte Gemist yönetim kuruluna katılacak.


Gemist, tüketicilere kendi mücevherlerini çevrimiçi olarak kişiselleştirme ve satın alma işlemini tamamlamadan önce evde denemeleri için ücretsiz kopyalar alma yetkisi veren tasarım teknolojisi ve benzersiz bir deneme modeli kullanan bir dijital platform.


Gemist'te bulunan tüm mücevherler, Los Angeles'ta sorumlu bir şekilde tedarik edilen malzemeler ve etik uygulamalar kullanılarak el işçiliği ile yapılıyor. Gemist; platformun, tüketicilere tasarımın gücüne benzeri görülmemiş bir erişim sağladığını ve kullanıcıların kişisel estetik anlayışlarını yansıtan kararlar almalarına ve onlar için gerçekten anlamlı mücevherler yaratmalarına olanak tanıdığını kaydetti.


Gemist Kurucusu ve CEO'su Madeline Fraser, "Mücevher alışveriş deneyimine yenilik getirmek için yola çıkan bir işletme olarak, De Beers'ın sürekli desteğini aldığımız için şanslıyız ve Entrada ile olan yeni ortaklığımızdan da büyük fayda sağlayacağız. Bu iki ortağın birleşik vizyonu ve uzmanlığı; teknoloji aracılığıyla mücevher endüstrisini alt üst etme misyonumuza devam ederken Gemist'e rehberlik edecek." dedi.


Stephen Lussier konuyla ilgili "Gemist'in muazzam bir büyüme potansiyeli var ve kişiselleştirme teknolojisi ile deneme modelinin birleşimiyle dijital mücevher endüstrisinin erişimini ve kapsamını genişletmeye başladı" diye konuştu.

Comments


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page