top of page

MESSİKA MY MOVEValérie Messika, her yıl olduğu gibi ikonik Move koleksiyonuna, taze kalmasını sağlamak için yeni dokunuşlar ekledi. Altın ve pırlantalarla çok uğraştıktan sonra, şimdi yepyeni bir malzemeyi tanımak için yola çıktı: deri. Modada kullanımı alışkanlık haline gelen deri, takılarda da giderek daha fazla kullanılmaya başladı. Her zamanki gibi, moda dünyasından büyük ölçüde ilham alan Valérie Messika, renkli ve inanılmaz derecede arzu edilen bileklikler üretmeyi başardı.


Koleksiyondaki bu eğlenceli parçalar beğeninize göre tasarlanabilir ve tek başına veya diğer My Move bilekliklerle sayısız kombinasyonda takılabilir. İster mat veya lake deri, pavé tasarım, altın veya titanyum tercih edin, rengarek tasarımlarıyla My Move, her şeyin mümkün olduğu ve her cinsiyete hitap eden parçalara sahip.

Pırlantalı veya pırlantasız birçok farklı seçenekle sunulan Move Koleksiyonu, deri, kayış ve motifin birbirinden ayrılıp değiştirilerek kişiselleştirilebilmesine fırsat tanıyor.

Beyaz pırlantanın ışıltısı; beyaz, pembe veya sarı altının parlaklığı; natürel, grafit veya antrasit renklerdeki titanyumun gücü deri ile buluşuyor.Comentários


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page