top of page

Pomellato’nun Yeni Koleksiyonu: Together

Pomellato Sevgililer gününün öncesinde, sevgiyi ve birlikteliği sembolize eden Together koleksiyonunu satışa sundu.İtalyan mücevher markası Pomellato, sevginin gizemini basit bir şekilde yansıtıp derin sembolik tasarımlarla anlamlandırıyor. Stilize çift bantlara sahip olan Together koleksiyonundaki her bir parça, tek veya çoklu bağlantılarla birleştirildi.


Koleksiyondaki tasarımlar; sevgili, arkadaş ve aile arasındaki birliği, insanları birbirine bağlayan bağlantılarla yakalamaya çalışıyor. Şubat ayında satışlarına başlanan koleksiyon; pırlanta, altın ve değerli taşlarla süslenmiş, yüzük ve bileziklerden oluşuyor.


Beyaz ve kahverengi pırlantalar, pembe altın tasarımları güçlendirirken, beyaz altın kreasyonlarda mavi safir veya beyaz pırlantalar bulunuyor. Yüzüklerin pembe altın modelleri ise zümrüt ve yakutlar ile süsleniyor. Her yüzük, bağlantı kısmı gizli veya açık olarak iki farklı şekilde kullanılabililiyor.Pomellato kreatif direktörü Vicenzo Castaldo, koleksiyon hakkında şunları söyledi: ‘’ Amacımız Milano tasarımlarından ilham alarak Pomellato tarzında birlikteliğin güzelliğini yakalamaktı. Pomellato Together koleksiyonu, modern aşkı tüm çeşitliliğiyle kutluyor.’’


İtalyan bale dansçıları, birliktelik kavramını insan bağlarının gücünü temsil eden bir koreografi aracılığıyla yorumluyor.

Comments


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN