top of page

SWAROVSKI X MARVEL

Swarovski, yeni koleksiyonu ile Marvel çizgi roman karakterlerine saygı duruşunda bulunuyor. Marvel ile ilk kez işbirliğine giden Swarovski, sekiz mücevher parçası, beş kristal figür ve bir dizi çıkartmaya imza attı.

Marvel çizgi roman karakterlerinden en sevilenleri tasarıma döken Avusturyalı mücevher markası Swarovski; Spider-Man, Black Panther, Captain Marvel, Iron Man ve Hulk'tan ilham alan sekiz mücevher parçası, beş kristal figür ve bir dizi çıkartmaya imza attı.


Swarovski'nin usta kesim uzmanlığına ve işçiliğine ışık tutan figürler, zarif ayrıntılarla hayat buluyor. Koleksiyonda öne çıkan parçalar arasında yer alan Spider Man imza maskesi, kırmızı ve siyah kristaller ile tasarlandı.


İşleri bir adım öteye taşıyan marka, 36 bin 500 kristalden yapılmış, sınırlı üretim Örümcek Adam figürü ile New York sokak lambasında baş aşağı asılı görünüm ile karşımıza çıkıyor.

Swarovski, her bir mücevher parçasının ‘içinizdeki süper kahramanı ortaya çıkarmak için tasarlanmış bir enerji ve iyilik ifadesi’ olarak tasarladığını belirtiyor.
Koleksiyonda yer alan diğer tasarımlar arasında 10 bin kristalden yapılmış Kaptan Marvel, 649 fasetten(değerli taşların yüzeylerinde kullanılan bir kesim tekniği) hazırlanmış vibranyum kostümü giyen Blank Panther ve 723 fasetle kesilmiş Iron Man yer alıyor.


Swarovski’nin kreatif direktörü Giovanna Engelbert, Marvel koleksiyonu hakkındaki düşüncelerini şu cümleler ile ifade etti: ‘’Stan Lee usta bir hikaye anlatıcısıydı. Dünyaya inanılmaz derecede etkili ve heyecan verici bazı süper kahramanlar kazandırdı. Bu sebeple Marvel serisinin favorilerini araştırmak ve onları kişisel niteliklerini kristallerimizle ifade etmek gerçek bir onurdu.’’

Swarovski X Marvel koleksiyonu, Swarovski mağazalarında ve web sitelerinde satışa sunuldu.


Comments


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page