top of page

TÜRKİYE’NİN İLK MÜCEVHER MARKASI STORKS’A TURQUALITY DESTEĞİ

Güçlü tasarım ve üretim altyapısı ile mücevher sektörüne öncülük eden, Türkiye’nin ilk mücevher markası olarak sektörde büyümesini sürdüren Storks Diamond, global hedefleri doğrultusunda Turquality desteği ile uluslararası arenada markalı ihracat için güçlü bir adım attı.

Dünya markası olma vizyonu ile hareket eden ve pırlantalı mücevher ihracatında son 10 yılda sektör liderliğinde ilk sıralarda olan Storks Diamond, Turquality Programına kabul edildi. Marka destek programı çerçevesinde yurt dışı mağaza sayısını ve üretimde markalı ihracatın payını artırma hedefinde olan Storks, 2023 sonuna kadar yurt dışında 10, iç piyasada 55 mağazayı hedefliyor.

Türkiye’nin ilk mücevher markası olarak 1971 yılında faaliyetlerine başlayan Storks Diamond, yerli ve milli marka olarak mücevher sektöründe tüm dünyada hızla yükselen büyüme grafiğini Turquality desteği ile taçlandırıyor. Mücevher ustası sloganı ile el işçiliği ve yüksek kalitede değerli taşları özgün tasarımlarla buluşturarak sektörün trend belirleyicisi olan marka, global hedefleri doğrultusunda yurt dışı pazarlarında markalı ihracat ile büyüme hedefinde. Türkiye’de 33 mağaza ve 110 satış noktası ile hizmet veren Storks, global arenada ise 30 ülkede mücevher tutkunlarıyla buluşuyor. Üretiminin yüzde 75’ini ihraç eden marka, yurt dışında 55 satış noktası ile hizmet veriyor.
コメント


Ekran Resmi 2022-10-23 20.29.04.png

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

KUYUMCULUK SEKTÖRÜNDEKİ GELİŞMELER E-POSTA ADRESİNİZE GELSİN

ALTIN DUNYASI HAFTALIK MAILING LİSTESİNE KAYIT OLUN

bottom of page